top of page

HUTP 2. OLAĞAN GENEL KURUL GERÇEKLEŞTİ.

Sayın HUTP Üyeleri,

Havacılık ve Uzay Tıbbı Derneği ve Platformunun tüzük gereğince olağan 2. genel kurulu 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü saat 15:00’te Eskişehir’de Ramada Plaza by Wyndham Hotelde yapıldı. Çok başarılı geçti. Vekalet gönderen arkadaşlarımızla beraber 36 kişi katıldı. Gündemdeki konular konuşuldu. Geçen dönem faaliyetleri, gelecek dönem projeleri anlatıldı, denetleme kurulu başkanı denetleme sonuç raporunu sundu, oylandı ve oy birliği ile ibra edildi. Uçuş tabiplerinin daha çok HvTD de yoğunlaşması ve Platformun havacılık sektöründeki diğer paydaşlarla ilgilenmesi ve tanıtımının daha iyi yapılmasına çalışılması dilek ve temennilerinde bulunuldu. Geleneksel HUTP üstün başarı ödülleri; 1. Uz. Dr. Tayfun Üşenmez, 2. Uz. Dr. M. Sedat Ofluoğlu, 3. Uz. Dr. İbrahim Ethem Karşen’e verildi.

HUTP Dr. Şövalye Pilotları ödülleri; 1. Prof. Dr. Plt. Hasan Fehmi Töre, 2. Prof. Dr. Plt. Ferşat Kolbakır, 3. Dr. Plt. Kadir Eren’e verildi.

Yeni Yönetim Kuruluna:

Hasan Fehmi Töre Başkan, Muzaffer Çetingüç Başkan Yardımcısı, Selma Barış Genel Sekreter, Coşkun Zaim üye, Resmiye Beşikçi üye olarak seçildiler. Denetim Kuruluna; Ferşat Kolbakır Başkan, Kadir Eren üye, Mustafa Morkoyun üye olarak seçildiler. Önceki yönetim kurulu ve Denetim kurulu üyelerine çok teşekkür eder, yeni yönetim ve denetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum. Çok güzel geçen bir akşam yemeğinden sonra toplantı sona erdi. Toplantının gerçekleşmesinde sponsor olan ve organizasyonu yapan Azrana Turizme çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Selamlar,

Hasan Fehmi Töre

Prof. Dr.

HUTP Başkanı

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page