top of page
KAYIT OL
BANKA HESAP ZİRAAT.png

KAYIT VE KONAKLAMA :       


1)    Kongre Kayıt ve Konaklama Ücretine, Tüm oturumlara katılma, Kongre süresince kongre otelinde 3 gece Her şey  Dahil, tek kişi konaklama ve Kongre Çantası dahildir. KDV ve vergiler hariçtir.

 
2)    Katılımcılar, Kongre Kayıt ve Konaklama ücreti kapsamında; 14.Ekim 2021 Perşembe günü, öğle ve akşam             yemeği, 15 Ekim 2021 Cuma ve 16 Ekim 2021 Cumartesi günlerinde; sabah, öğle ve akşam yemekleri, 17.Ekim           2021 Pazar günü ise sadece, sabah kahvaltısı alabileceklerdir. 


3)    Kongrenin yapıldığı Antalya ilinin dışındaki illerde görev yapan katılımcıların, Kongre Kayıt ve Konaklama ücretinin (Paket Ücretin), tamamını ödemeleri gerekmektedir.


4)    Kongrenin yapıldığı Antalya ilinde görev yapan katılımcılar, Kongre otelinde konaklamak istemezlerse, sadece Kongreye katılacakları gün sayısı kadar “Günübirlik Kayıt Ücretini” ödeyerek, Kongreye katılabilirler. Bir Günübirlik Kayıt Ücretine, yalnızca kayıt yapılan gün için geçerli olacak şekilde Tüm oturumlara katılma, öğle yemeği ve bir adet Kongre Çantası dahildir.  


5)    HUTP Üyelerine, Kongre Kayıt ve Konaklama ücreti üzerinden, %15 indirim uygulanacaktır. Henüz HUTP üyesi olmayan Katılımcılar, dilerlerse Kongre kayıtlarını “HUTP Üyesi olarak” yaptırıp (indirimli ücret ödeyip), HUTP üyelik kayıtlarını, Kongre esnasında yaptırabilirler.  


            * HUTP’na üye olmak isteyen bir kişinin; 18 yaşını doldurmuş olması, T.C. vatandaşı olması ve yasal olarak,                      dernek üyeliğine engel bir halinin bulunmaması yeterlidir. HUTP’na, bütün meslek mensupları üye olabilirler.


6)    Konuşmacı olan Uçuş Tabiplerine, Kongre Kayıt ve Konaklama ücreti üzerinden, %35 indirim uygulanacaktır.


7)    Uçuş Tabiplerinin dışında kalan, sınırlı sayıdaki Misafir Konuşmacının; Ulaşım, transfer ve 1 gece konaklama ücretleri, Kongre Düzenleme Kurulu tarafından karşılanacaktır. 


8)    Misafir Konuşmacılar dilerlerse, Organizasyon Firması “Azrana Turizm” ile iletişime geçerek, konuşma günü (günleri) dışındaki, kalan günler için, fiyat farkını ödeyerek, Kongrenin tamamına katılabilirler. 


9)    Katılımcı ya da Konuşmacılar, dilerlerse, Organizasyon Firması “Azrana Turizm” ile iletişime geçerek, aynı odada konaklamak istedikleri 2. kişi için, günlük her şey dahil fiyat farkını ödeyerek, beraberlerinde refakatçi (eş, çocuk, arkadaş, vb) getirebilirler. 


10)  Tüm katılımcıların; Ulaşım, transfer ve konaklama giderleri, kendileri tarafından karşılanacaktır.  


11)  Kongrenin tamamında, ses ve görüntü kaydı yapılarak, Kongreden sonra www.hutp.org sitesinde yayınlanacaktır.

12)  Kongreye kayıt yaptıran katılımcılara, talepleri halinde, çalıştıkları kurumlara ibraz etmeleri için, Kongre                             Sekretaryası tarafından, Kayıt Belgesi verilebilecektir.

KAYIT OL
KONGRE KATILIM 25.09 rev.png
bottom of page