top of page
Artboard 6.png
yenilogotümühutp.png

HUTP, HAVACILIK VE UZAY TIBBI KONGRESİ
2022

13 - 16 EKİM 2022
CONCORDE DE LUXE RESORT OTEL
ANTALYA

ÜZÜLEREK KONGRE OTELİNDE TARAFIMIZA REZERVE EDİLMİŞ ODALARIN TÜKENDİĞİNİ BELİRTMEK İSTERİZ.

 ALTERNATİF KONAKLAMA SEÇENEKLERİ İÇİN AŞAĞIDA BELİRTİLEN TELEFON NUMARASINDAN BİZE ULAŞINIZ.

(0533 255 26 97)

HAVACILIK VE UZAY TIBBI KONGRESİ 2022  KATILIM ÜCRETLERİ

TİP
ÜCRET (KDV Dahil Değildir)
AÇIKLAMA
KONGRE KATILIMCISI
₺16.250
KONGRE KATILIMI, KATILIM SERTİFİKASI VE PROMOSYONLAR

KAYIT VE KONAKLAMA:       


1)    Kongre Kayıt ve Konaklama Ücretine, Tüm oturumlara katılma, Kongre süresince kongre otelinde 3 gece Her şey  Dahil, tek kişi konaklama ve Kongre Çantası dahildir.

 
2)    Katılımcılar, Kongre Kayıt ve Konaklama ücreti kapsamında; 13 Ekim 2022 Perşembe günü, öğle ve akşam             yemeği, 14 Ekim 2022 Cuma ve 15 Ekim 2022 Cumartesi günlerinde; sabah, öğle ve akşam yemekleri, 16 Ekim 2022 Pazar günü ise sadece, sabah kahvaltısı alabileceklerdir. 


3)    Kongrenin yapıldığı Antalya ilinin dışındaki illerde görev yapan katılımcıların, Kongre Kayıt ve Konaklama ücretinin (Paket Ücretin), tamamını ödemeleri gerekmektedir.


4)    Kongrenin yapıldığı Antalya ilinde görev yapan katılımcılar, Kongre otelinde konaklamak istemezlerse, sadece Kongreye katılacakları gün sayısı kadar “Günübirlik Kayıt Ücretini” ödeyerek, Kongreye katılabilirler. Bir Günübirlik Kayıt Ücretine, yalnızca kayıt yapılan gün için geçerli olacak şekilde Tüm oturumlara katılma, öğle yemeği ve bir adet Kongre Çantası dahildir.  Konu ile ilgili Kongre sekretaryası ile lütfen iletişime geçiniz.


9)    Katılımcı ya da Konuşmacılar, dilerlerse, Organizasyon Firması “Azrana Turizm” ile iletişime geçerek, aynı odada konaklamak istedikleri 2. kişi için, günlük her şey dahil fiyat farkını ödeyerek, beraberlerinde refakatçi (eş, çocuk, arkadaş, vb) getirebilirler. 


10)  Tüm katılımcıların; Ulaşım, transfer ve konaklama giderleri, kendileri tarafından karşılanacaktır.  


11)  Kongrenin tamamında, ses ve görüntü kaydı yapılarak, Kongreden sonra www.hutp.org sitesinde yayınlanacaktır.

12)  Kongreye kayıt yaptıran katılımcılara, talepleri halinde, çalıştıkları kurumlara ibraz etmeleri için, Kongre Sekretaryası tarafından, Kayıt Belgesi verilebilecektir.

bottom of page